Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Військово-історичний клуб ім. капітана А.Грязнова працює з грудня 2002 року. Клуб носить ім’я випускника геолого-розвідувального факультету ДГІ 1941 р. Андрія Інокентійовича Грязнова – відомого альпініста, учасника Великої Вітчизняної війни. А.Грязнов у складі групи радянських альпіністів встановлював прапор Перемоги на одній з вершин гори Ельбрус на Кавказі.

На засіданні клубу розглядаються питання військової історії України від стародавніх часів до наших днів. У клубі сформовано групу шанувальників військової історії, а на його засідання запрошуються всі бажаючі. Засідання відбуваються раз на місяць. Деякі засідання проходять за межами НТУ "Дніпровська політехніка": в музеях, діорамі, місцях бойової слави.

Раду клубу очолює А.В. Поух – доцент кафедри історії та політичної теорії. З десяти членів ради клубу четверо є учасниками бойових дій, ветеранами війни в Афганістані.

Любов до військової історії формує у молоді почуття патріотизму, гордість за своє минуле, надихає студентів на активну участь у розбудові міцної Української держави та її надійний захист.

© 2006-2022 Інформація про сайт